Життя без гострих кутів: компактний будинок-циліндр, площею усього 31 кв. метр

Замість стандартного прямокутного будинку, архітектор створив для себе та дружини округле житло, яке переробив зі старого силосу (складу) для зберігання зерна. Площа незвичайної будівлі складає лише 31 кв. метр, проте меблі настільки вдало інтегровані в інтер’єр, що складається враження, наче у будинку ще багато місця.

будинок без гострих кутів

Проект будинку архітектора Крістофа Кайзера (Christoph Kaiser)

Архітектор Крістоф Кайзер спеціалізується на будівництві житла маленької площі. Проте, цього разу він вирішив збудувати дім не прямокутної форми, а у вигляді циліндра (Silo House). Дизайнер придбав старий силос для зберігання зерна і пристосував його для комфортного проживання.

будинок без гострих кутів

Силос для зберігання зерна, який перероблений під житло

Первинний фасад конструкції був трохи змінений: на замовлення були виготовлені округлі вікна та двері, а гофровану сталеву обшивку перефарбували у білий колір, щоб поверхня відбивала промені пекучого сонця. Частина інтер’єру виконана з деревини грецького горіха. «Теплі» відтінки роблять житло більш затишним.

будинок без гострих кутів

Площа Silo House складає всього 31 кв. метр. Та незважаючи на такий скромний розмір, господарям вдалось розташувати всі предмети інтер’єру компактно та практично. Кухня, душ та шафи для речей розташовані по колу. Гвинтові сходи ведуть у затишний спальний лофт, де достатньо місця для великого двоспального ліжка.

будинок без гострих кутів

Затишний спальний лофт

будинок без гострих кутів

Silo House. Санвузол

будинок без гострих кутів

Грядки, розкинулись навколо будинку

Ззовні розташовані кілька грядок із зеленню, яка прикрашає одноманітний фасад будинку.

будинок без гострих кутів

Дім площею 31 кв. метр

Джерело

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь