Захоплення адмінбудівель на Сході – не катастрофа

Росія не буде вводити війська у східні та південні регіони України за “кримським сценарієм”, а буде всіляко намагатися створити дугу нестабільності у цих регіонах

Про це Еспресо.TV повідомив політолог Віктор Небоженко.

“Путін не буде вводити війська в Україну, як це сталося у Криму, але буде всіляко намагатися створити дугу нестабільності від Сходу до Півдня та буде час від часу організовувати такі сепаратистські заворушення, які зараз відбуваються у Донецьку, Харкові, Луганську”, – зазначив Небоженко.

Він вважає, що у цій ситуації центральна українська влада повинна вжити радикальних дій, аби локалузівати цю сепаратистську хвилю та не допустити ескалації ситуації.

“Те, що зараз відбувається з захопленням адміністративних будівель у Донецьку, Харкові та Луганську – це ж не катастрофа, адже ми пережили Майдан, ми пережили анексію Криму. Але зараз потрібно негайно локалізувати та зупинити ці сепаратистські прояви”, – наголосив політолог.

Що стосується реакції української міліції на ці події, то, на думку Небоженко, вона зараз не здатна повноцінно протистояти сепаратистським заворушенням, оскільки вона “слабка і хвора” та знаходиться у стані реформування.

Коментуючи настрої жителів східних регіонів, Небоженко також зазначив, що, зокрема, 30% жителів Харкова підтримують “Росію взагалі”, але не хочуть приєднання.

“Близько 80% харків’ян насправді не хочуть приєднання до Росії, вони не хочуть кровопролиття та війни”, – зазначив політолог.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь