Заступник Авакова розповів, чому у міліції слабкий дух

Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий вважає, що ментальність української міліції залишилась у Радянському Союзі.

Таку думку він висловив у ефірі Еспресо.TV.

“На жаль нам знадобилося 20 років і віддати Крим щоб зрозуміти що у нас немає армії. Не знаю, що нам потрібно зробити, щоб ​​зрозуміти в якому стані міліція. Після всіх цих подій наприкінці минулого – початку цього року, міліція, вертикаль все було зрозуміло, вожді були на місцях і, на жаль, потреб у простих міліціонерах не вникало. Це біда не всієї влади, а міліції в цілому. Коли міліція сприймається як маса керівництвом. На якихось етапах, коли керівник отримує підвищення, він все більше віддаляється від просто мілціонера, який стоїть на вулиці. На це не зверталася увага. Події в кінці – початку цього року – відбувся надлом в мліціі. Повинні були виконувати накази і в то же час бачили, що життя не відповідає змісту цих наказів .. “, – сказав Яровий.

Замміністра, вважає, що правоохоронці втратили професіоналізм, тому що роками нікому не були потрібні, тому зараз потрібно проводити велику роботу, щоб відродити справжню міліцію.

«Але десь ми на якомусь рівні втратили професіоналізм той, який повинен бути. На тому Радянському союзі все і залишилося, ментальність наша там залишилася. Перемагає завжди думка, дух. Можемо озброїти найсучаснішою зброєю, але якщо вони будуть слабкі духом – це не матиме якогось ефекту позитивного. Треба полюбити країну, армію свою, міліцію, озброювати нічого не потрібно, а треба бачити, ось, давайте зробимо міліцію. Я думаю, у нас вийде», – висловив надію Яровий.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь