Заборона еліті ПР на в’їзд в “ДНР” – дешевий спектакль для Заходу – СазоновЗаборона в’їзду на територію так званої ДНР еліті донецької політики часів правління Януковича не більше, ніж спектакль, який взагалі ніяк не впливає на реальність.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пише політолог Кирило Сазонов.

«Що стосується заборони в’їзду на територію так званої ДНР представникам місцевої політичної еліти, тобто Ринату Ахметову, Борису Колеснікову, міністрові Захарченку та іншим Близнюкам – не потрібно шукати тут якусь хитру багатоходовочку або реальну боротьбу еліт. І вже тим більше, зачищення території в інтересах Медведчука. Все це зліплений на швидку руку дешевенький спектакль, тому що на момент якихось виразних політичних процесів ніякої ДНР вже не буде і прийняті від її імені рішення всі забудуть », – пише експерт.

На думку політолога, спектакль організований головним чином для відбілювання цієї еліти в очах Заходу.

«Поява в списках Близнюка тільки підкреслює божевільність документа -«Міхалич» давно поза грою в донецькій політиці, має свій гешефт в Краматорську і пенсію. Йому взагалі все одно. Просто потрібно було терміново чітко позначити, що колишня еліта Партії регіонів ніяк не пов’язана з бойовиками. І навіть була переслідуваною і гнаною в період окупації. Це навіть не для України спектакль, тому що тут ніхто не повірить, а для Заходу. Тобто дехто вже всерйоз готується до виборів в ОРДЛО. І це тривожніше, ніж всі плани повернення команди Януковича », – вважає Кирило Сазонов.

Загрузка...