За пікет проти АЗС платять 300 гривень, – блогер оприлюднив відео розрахунку після акції. ВІДЕО

За пікетування заправок активісти отримують від 300 гривень за дві години. Про це йдеться в розслідуванні щодо пікетів, яке опублікував блогер Павло Тихий.

За словами Тихого, пікети проти АЗС стали такими популярними, що одну заправку можуть атакувати відразу кілька різних груп.

“300 гривень за 2 години пікетування АЗС. На мітинги проти заправки збирають охочих через оголошення у соцмережах. А після закінчення пікету – тихенько роздають гроші, кидають плакати у сміття й розходяться. Акції проти АЗС стали такими популярними, що з пікетами виходять різні групи, які потім змагаються і сваряться в соцмережах, хто більш чесний і хто має право пікетувати заправників”, – написав Павло Тихий.

Блогер знайшов оголошення в мережі про те, що в четвер на Дарниці планується пікет біля АЗС – на пікет шукали людей.

“Мене зацікавило одне оголошення через тематику акції – пікетувати зібрались одну з АЗС. І усіх АЗС, що я знаю, зараз професійно пікетують тільки ОККО. Тому стало цікаво, а чи не наші це псевдо-активісти? Як же так, якщо нещодавно політичні діячі з Ревуцького били себе в груди і казали, що на подібні акції виходять за покликом серця. Я, звісно, вірю, але про всяк випадок вирішив ще й перевірити”, – пише блогер.

Павло Тихий зателефонував за вказаним номером і там йому озвучили суму в 300 гривень за акцію. Пікетувати планували АЗС ОККО на Привокзальній 1а.

“Я не здивувався, коли побачив у четвер ввечері відео-стрім із мітингу під заправкою ОККО на Привокзальній, 1а. Очевидно, що і без мене бажаючих заробити 300 гривень знайшлось вдосталь”, – пише Тихий.

За словами блогера, наступного дня проходив пікет іншої групи пікетувальників, після якого з учасниками мітингу розрахувались.

“Моє сподівання, що хоч хтось мітингує не за гроші, розбилось. Швидше за усе, я приїхав на кінець дійства. Якраз застав розрахунок за “протест місцевих мешканців”. Вони пішли розраховуватись. Кинули банер із закликом проти заправки на Ревуцького і отримали від жіночки гроші. Розрахувались, трошки погомоніли, посміялись і пішли в інший бік”, – пише у блозі Павло Тихий.

Блогер додає, що перед святами завжди збільшується і попит, і пропозиція на ринку протестувальних послуг.

“Мене здивувало, що дві різні групи пікетують одну й ту саму мережу заправок. Більше того – попит на ці мітинги на стільки великий, що мітингувальники сваряться між собою за дійну корову. У групах обмінюються взаємними звинуваченнями, у кого акція була справжня, а у кого – замовна. Сміявся. Краще би з’ясовували, у кого більше платять”, – резюмував блогер.

Як відомо, представники декількох політичних партій та активісти від імені мешканців вулиці Ревуцького пікетують мережу АЗС ОККО з вимогою зупинити будівництво заправки на Позняках.

Джерело

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь