З центральної площі Донецька прибрали намети сепаратистів

На площі Леніна, що знаходиться в центрі Донецька, комунальники демонтували намети проросійських активістів.

Про це повідомляє видання «Новости Донбасса».

Як зазначили у виданні, прибрали не всі намети, а тільки намети червоного кольору.

Зазначимо, вчора у Донецьку міліція подала заявку у виконком про заборону запланованих на 4-6 квітня мітингів на площі ім.Леніна.

Про це повідомив начальник Головного управління МВС України в Донецькій області Костянтин Пожидаєв на прес-конференції, передає УНІАН.

«Ми подали заявку у виконавчу владу міста Донецька з проханням про заборону мітингу на площі Леніна. Ми мітинги заборонити не можемо», – сказав начальник главку, коментуючи той факт, що в соціальних мережах звучать сепаратистські заклики до проведення акцій протесту.

При цьому він зазначив, що і міськвиконком не може заборонити мітинги, але може звернутися до суду, який має право винести рішення про заборону.

Пожидаєв також повідомив, що в даний час також розглядається питання законності встановлення червоних наметів з символікою КПУ на площі ім. Леніна.

«Зараз проводиться робота з наметами, які встановлені на площі Леніна. Ми дамо оцінку їхньої законності. Я просто впевнений, що в тих наметах немає жодного комуніста, який там анонсований. Чомусь мені так здається», – сказав правоохоронець.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь