Єгора Соболєва прибрали з посади голови Антикорупційного комітету

Єгор Соболєв залишився без посади голови Антикорупційного комітету. За це віддали голоси 12 нардепів, визнавши його роботу незадовільною.

– Антикорупційний комітет 12-ма голосами (БПП+опоблок+1 НФ+ відродження) проголосував за постанову про визнання роботи Соболєва на посаді голови комітету незадовільною. Відвідати, або навіть подивитись трансляцію засідання – безцінні для розуміння загальної картини враження. Наприклад, усі члени комітету, що голосували “за” цю постанову, швидко й стидливо попіднімали руки, а потім більше 5 хвилин сперечались і протестували, коли секретар засідання попросив їх повторити волевиявлення для остаточного підрахунку голосів. І щиро обурювались, коли Соболєв називав їх ПІБ та партійну приналежність – це ж спекуляція! Спроба парламентської більшості, у союзі з мразями, під шумок зачистити поле конкурентів й вирішити низку важливих для себе питань – просто мєрзость, – написав у Facebook журналіст Роман Кулик.

Раніше сам Соболєв повідомив про процедуру відкликання його з посади головуючого в комітеті.

– Представники «Блоку Петра Порошенка», «Народного фронту», «Відродження» офіційно ініціювали процедуру відкликання мене з посади голови парламентського комітету з протидії корупції. Ще представник «БПП», багаторічний друг Президента та юрист компанії Roshen Юрій Буглак просить пошвидше призначити аудитора Антикорупційного бюро. Все чесно. Я 15 місяців заважав Порошенку і Ко призначити залежного аудитора НАБУ, за допомогою якого вони збираються розправитися з командою Артема Ситника. Рекомендовані комітетом під моїм керівництвом Роберт Сторч (аудитор ФБР), Марта Борщ (прокурор на процесі США проти Лазаренка) та Карлос Кастресана (керівник антикорупційного трибунала для Гватемали) нашим клептократам не підійшли. Тепер вони перейшли у контратаку, – написав Соболєв у Facebook.

Джерело

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь