Єдиний спосіб врятувати Надію Савченко

Давайте не будемо ховатися за формулюванням “російська влада”. Йдеться, безумовно про одну людину, це його принципове рішення, його ім’я Володимир Путін. Для Путіна Савченко є, і справедливо є, символом українського опору. Будь-яка поступка в питанні Савченко Путіним буде сприйматися як демонстрація слабкості, чого він категорично робити не хоче. Тому розраховувати, що Путін проявить милосердя чи здоровий глузд тут безглуздо.

Єдиний спосіб врятувати українську героїню, яка гине в російських застінках, це чітко позначити для Путіна ціну, яку його режим і він особисто заплатить за цю смерть.

Героїчна поведінка Надії Савченко фактично зробила ситуацію тестом для політиків вільного світу. Чи в змозі вони зробити що-небудь для того, щоб її врятувати?

Не треба робити вигляд, що у них немає для цього інструментарію. Можливостей у лідерів вільного світу завдати шкоди Путіну і його олігархам сьогодні більш ніж достатньо для порятунку Савченко. Якщо ми не побачимо цих дій в найближчі дні і якщо, боронь Боже, Надія Савченко загине в російській в’язниці, лідери вільного світу, які нічого не зробили для її порятунку, будуть, фактично, співучасниками цього злочину.

Автор: Гаррі Каспаров

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь