Ярош: В Крим треба відправляти співаків, а не бійців

Лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош вважає, що задля збереження територіальної цілісності України в Криму треба розгорнути «гуманітарну операцію».

Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції в Києві, передає УНІАН.

«Треба розгорнути гуманітарні операції в Криму, коли українські співаки, відомі люди їхали б туди і підтримували б там українців, росіян, кримських татар, які виступають за збереження територіальної цілісності Криму», – вважає Ярош.

Крім того, лідер Правого сектору серед іншого спростував заяви про ксенофобію та антисемітизм у лавах організації. Так, за його словами, у складі «Правого сектору» є дуже багато представників абсолютно різних національностей, і це ніяк не заважає їм бути побратимами. «Ми проти ксенофобії та антисемітизму», – підкреслив він.

Також Ярош наголосив, що хоча боротьба з корупцією з боку організації і буде безкомпромісною, але вона відбуватиметься в рамках закону. Зокрема, він порадив не боятися за своє життя депутатам Партії регіонів.

«Правий сектор» не побив ще жодного депутата, який приїжджає на голосування, добре, що вони туди їздять, і голосують за українські закони. Якщо люди, які вчинили злочини, будуть покарані згідно з чинним законодавством, ми – за! Але влаштовувати самосуди і розправи ми не будемо», – сказав Ярош.

Також, на його думку, Росії треба було оголосити у розшук не Яроша, а власного президента Володимира Путіна як військового злочинця.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь