Ярему і Тенюха до Криму не пустили

Першого віце -прем’єра України Віталія Ярему і в.о. міністра оборони Ігоря Тенюха не впустили до Криму , за даним фактом і по ситуації в Криму в цілому відбудеться екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Про це повідомила міністр соціальної політики Людмила Денисова, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Тенюха і Ярему не пустили до Криму. Тому зараз відбудеться екстрене засідання РНБО , і вони будуть вирішувати ці питання”, – сказала Денисова. За її словами, подробиці інциденту їй не відомі.

За словами Денисової, на засіданні може бути підняте питання про виплати соцзабезпечення і пенсій українським громадянам, оскільки через блокування держказначейства ці виплати не проводяться.

“Мене дуже хвилює, що зараз буде відбуватися в Криму, тому що всі соціальні виплати, які можна було перерахувати авансом, ми зробили. А зараз пенсії ми не можемо так провести, так як і банки відмовляються таким чином пенсії нараховувати”, – додала Денисова.

Як повідомляло Еспресо.TV, сьогодні вранці прем’єр Арсеній Яценюк доручив Яремі і Тенюху терміново вилетіти до Криму. Міністр Кабінету міністрів України Остап Семерак повідомив, що українські високопосадовці направлені в Крим “для врегулювання ситуації та недопущення ескалації конфлікту та її переходу у військовий конфлікт”.

Глава уряду самопроголошеної Республіки Крим Сергій Аксьонов заявив, що Ярему і Тенюха не пустять до Криму: ” У Криму їх не чекають. До Криму ніхто їх не допустить, і відправлять їх назад”, – сказав він.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь