Яким повинен бути сніданок перед роботою? Чудовий початок активного і продуктивного дня!

Якщо нехтувати сніданком, то організм зранку буде недоотримувати необхідні речовини, що неминуче призведе до млявості, невисокої працездатності і підвищення апетиту ближче до обідньої перерви. Але навіть легкий сніданок здатний абсолютно змінити ситуацію!

Яким повинен бути сніданок перед роботою? Чудовий початок активного і продуктивного дня!

Скільки людей прокидається через 15 хвилин після дзвінка будильника, а потім поспіхом збирається і вибігає на роботу, звичайно ж, не встигнувши поснідати? Навіть якщо і хтось встає вчасно, то переважно думає, що сніданок – не обов’язкова частина підготовки до робочого дня. Можна буде випити чай або каву з печивом прямо в офісі, ось і весь сніданок.

Але такий підхід приховує в собі підводні камені. Сніданок – основа дня для нашого організму. Недарма є прислів’я: «Сніданок з’їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогові». Сніданок корисний. З ним в організм надходять поживні речовини, які допомагають йому прокинутися. Легкий сніданок сприяє тому, що організм зранку налаштовується на ситий стан і маленькі порції, а не вимагає в обідню перерву проковтнути середніх розмірів слона.

Яким повинен бути сніданок перед роботою

І зовсім не обов’язково вставати за півтори години до прийому їжі і готувати якусь королівську страву. Корисний сніданок перед робочим процесом потребує зовсім небагато часу, при цьому він все одно буде смачним. Є прості рецепти для сніданку, які потребують не більше п’яти хвилин.

Один з найпростіших сніданків на всю сім’ю, при цьому поживний і смачний: Скибочки чорного хліба з помідорами, зеленню і сиром. Все це на 30 секунд потрібно відправити в мікрохвильову піч, щоб сир розплавився. Гарячі бутерброди виходять такі, що пальчики оближеш!

Яким повинен бути сніданок перед роботою

З помідорами, сиром і мікрохвильовою піччю можна багато чого придумати.

У помідор, розрізаний навпіл, кладуть шматочок сиру, все це на хвилину поміщається в мікрохвильовку. Виходить відмінний легкий сніданок.

Хтось не може уявити свій ранок без кружки кави і солодкого тістечка. Але потім солодкого хочеться протягом усього дня. Щоб уникнути цього відчуття, спробуйте замість звичних булочки або тістечка, з’їсти трішки гіркого шоколаду з низьким вмістом цукру.

Яким повинен бути сніданок перед роботою

Дуже поживний сніданок – пластівці або мюслі, залиті молоком. На те, щоб приготувати цю страву, потрібно 30 секунд, а відчуття ситості залишиться на весь день. Молочні каші можна варити ввечері, а вранці розігрівати в мікрохвильовій печі, вони теж надовго залишають відчуття ситості.

Сир можна змішувати з овочами або фруктами. Така їжа корисна, адже сир містить кальцій, а фрукти і овочі – необхідний людині набір вітамінів.

І це лише кілька прикладів найбільш простих рецептів для сніданку. Можна експериментувати, додавати щось нове – і кожен сніданок перед роботою може стати чудовим початком результативного дня!

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь