Якою повинна бути ваша автобіографія

Щоб влаштуватися на хорошу роботу, необхідно, щоб роботодавцю вами була надана якісно написана автобіографія. Для роботодавця дуже важлива історія вашого життя, щоб визначитися, чи можна вам довіряти, тому ви повинні викласти кращі сторони свого життя на аркуші з заголовком «Автобіографія».

У цій публікації ми хочемо надати вам автобіографію зразок або автобіографію приклад, які допоможуть вам бути набагато впевненішими при влаштуванні на роботу. Хочемо показати приклад, як пишеться грамотна і цікава автобіографія з психологічної точки зору, щоб вона коротко і лаконічно висвітлювала вас як надійну і перспективну особистість, якій можна довіряти відповідальну роботу.

Якою повинна бути автобіографія

Автобіографія це…

Автобіографія – це власноручний опис життя від моменту вашого народження до теперішнього часу. У ній не стільки важливі всі хронологічні дані вашого життя, скільки непрямий опис вашого внутрішнього світу, що неможливо показати в резюме або, приміром, в характеристиці. Емоційно розташувати до вас роботодавця може саме автобіографія, тому не нехтуйте нею навіть у тому випадку, коли від вас не вимагають її написання при зарахуванні на ту чи іншу роботу.

Вивчивши наші зразки і приклади написання автобіографії для зарахування на роботу, ви зможете якісно піднести інформацію про себе потенційному роботодавцю, якому більш важливо не те, що ви напишете, а те, як ви подасте цю інформацію. Ваша доля, як кажуть, у ваших руках. Перше враження дуже важливе (по одягу зустрічають), тому покажіть ваше обличчя майбутньому начальству або керівництву з кращого боку за допомогою дуже важливого інструменту, яким є автобіографія. Наш улюблений вислів: «Головне – все правильно розповісти!» І тоді успіх у вас в кишені! А в цьому вам може допомогти саме якісно складена автобіографія!

Автобіографія це

Автобіографія приклад

Ви повинні розуміти, що у начальства немає часу читати великий обсяг інформації, тому краще всього, якщо ваша автобіографія буде об’ємом в один аркуш формату А4 і представляє собою інформацію, викладену в логічній послідовності. Зауважте, ваша автобіографія допоможе вам і при усній співбесіді, так як буде своєрідним конспектом, заздалегідь підготовленим, що значно допоможе впоратися як з хвилюванням при співбесіді, так і додасть вам певний шарм надійної в цьому житті людини.

Так само ви повинні розуміти і те, що, можливо, вашу автобіографію вивчатимуть психологи, працівники СБ (служби безпеки), графологи або інші фахівці. Це залежить від того, на яку роботу ви влаштовуєтеся. Тому будьте готові до того, що ваша автобіографія повинна бути написана вами вручну в присутності менеджера з персоналу, а не подаватися в готовому роздрукованому вигляді. Однак заздалегідь роздрукований варіант у вас обов’язково повинен бути при собі!

Також бажано, щоб ваша автобіографія була з вашою фотографією. Причому фотографія повинна бути вдалою, на якій би ви самі собі подобалися. Вона не обов’язково повинна бути строгою, як на паспорт, але досить добре розкривати вашу позитивність.

Автобіографія приклад

Ось основні обов’язкові блоки, які повинна містити ваша автобіографія:

1. П.І.Б.
2. Дата і місце народження.
3. Відомості про батьків.
4. Освіта.
5. Період військової служби (для чоловіків).
6. Трудова діяльність.
7. Сімейний стан і коротка інформація про дружину (співмешканку) і дітей.
8. Відомості про декретні відпустки (для жінок)
9. Інформація про особисті досягнення, нагороди, заохочення.
10. Інформація про хобі.
11. Паспортні дані (серія, номер паспорта, ким і коли виданий, реєстрація)
12. Фактичну домашню адресу.
13. Контакти (телефон мобільний, домашній, e-mail)
14. Дата написання автобіографії.
15. Особистий підпис.

Автобіографія зразок на роботу

Автобіографія зразок на роботуЯ, Карпюк Петро Іванович, народився 14 квітня 1975 року в м. Житомир, Житомирської області (Україна).

Мати – Карпюк Галина Володимирівна, 1950 року народження, українка, має вищу педагогічну освіту, працювала педагогом (вихователем у дитячому садку, потім шкільним учителем), пенсіонер. Проживає за адресою: м. Житомир, Житомирської області, вул. Арктична, 178.

Батько – Карпюк Руслан Олегович, 1949 року народження, українець, здобув середню технічну освіту, працював машиністом електровоза, пенсіонер. Зараз проживає за адресою: м. Житомир, Житомирської області, вул. Арктична, 178.

У 1982 році пішов у 1 клас Житомирської середньої школи № 3 в рідному місті Житомир, а в 1990 році отримав неповну середню освіту і вступив до Житомирського економічного технікуму на спеціальність технік-технолог, який успішно закінчив у 1994 році.

З 1994 по 1995 рік – служба в армії (ракетні війська, старший сержант запасу).

У 1995 році вступив до Івано-Франківського педагогічного інституту, і в 2000 році отримав диплом спеціаліста за спеціальністю викладач фізики і математики.

У 2005 році вступив до Вінницького інституту економіки (на заочне відділення), який закінчив у 2010 році, отримавши диплом економіста (бакалавр)

З 2000 року почалася моя трудова кар’єра з посади вчителя математики і фізкультури в сільській школі.

У 2005 році одружився і переїхав на постійне місце проживання в м. Львів, влаштувавшись на роботу в приватну фірму на посаду менеджера по роботі з клієнтами, де працював по теперішнього часу. За багато років успішної роботи менеджером придбав величезний досвід роботи з клієнтами. Звільнився у зв’язку з тим, що не було можливості кар’єрного росту, а мені б хотілося реалізуватися не тільки як менеджеру, але і як керівнику відділу.

Одружений. Дружина – Ілона Анатоліївна Карпюк, 1983 року народження, українка, освіта вища юридична, в даний час знаходиться в декретній відпустці, проживає зі мною.

Син – Карпюк Дмитро Петрович, 2006 року народження, проживає зі мною.

Донька – Карпюк Ганна Петрівна, 2011 року народження, проживає зі мною.

У трудовій діяльності завжди відрізнявся своїми досягненнями і творчою ініціативою, як в педагогічній діяльності, так і в роботі менеджером у приватній компанії, за що багаторазово заохочувався грошовими преміями та цінними подарунками.

Хобі – спорт і велотуризм. Маю другий дорослий розряд з легкої атлетики та коричневий пояс з рукопашного бою. Неодноразово займав призові місця в різних змаганнях з легкої атлетики. Регулярно займаюся в тренажерному залі і їжджу на велосипеді на довгі дистанції.

Судимостей не маю. За віросповіданням – православний християнин.

Паспорт АМ №654756, виданий Житомирським МВ УМВС України в Житомирській області 18 жовтня 1999 року.

Реєстрація: Львівська обл., м.Львів, вул. Шевченка, 99, кв. 14

Фактично проживаю за адресою: м.Львів, вул. Шевченка, 99, кв. 14
Тел. моб .: (067) 123-45-67
Тел. будинок .: (0322) 12-34-56
Е-mail: [email protected]

14 серпня 2015                                                                                                                                                                                              Особистий підпис

Автобіографія зразок студента

Автобіографія зразок студентаЯ, Прокопенко Вячеслав Ігорович, народився 15 вересня 1995 у м. Києві.

З 2002 по 2012 р. навчався в загальноосвітній школі № 54 м. Києва, 11 класів якої закінчив з відзнакою.

З 2012 р – студент юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, на 3 курсі якого я зараз навчаюся.

Неодружений.

Склад сім’ї:

Батько – Прокопенко Ігор Миколайович, військовослужбовець;

Мати – Прокопенко Ольга Сергіївна, домогосподарка.

Паспортні дані: ЕА 987456, виданий Київським МВ УМВС 30 вересня 2011 року, реєстрація за адресою: Київська обл., м. Київ, вул. Шевченка, 19 кв. 4

Проживаю в даний час: м. Київ, вул. Шевченка, 19 кв. 4

Тел. (097) 099-00-99, (067) 409-22-22

Е-mail: [email protected]

21 вересня 2015                                                                                                                                                                                                     Особистий підпис

Ми показали вам тільки автобіографію приклад, а саме що вона повинна ЯК МІНІМУМ містити в собі. Природно, у ваших інтересах написати більше поважних причин, по яких вам доводилося міняти місце роботи, а також більше вказати досягнень і нагород. Особливо важливо відзначити ті ваші інтереси і хобі, які максимально схожі з видом діяльності на посаді, на яку ви претендуєте. Так складається правильна автобіографія для зарахування на роботу.

автобіографія зразок

Наші особливі побажання для вас:

Вірте в себе, тому що ніхто так не зможе вірити в вас, як ви самі в себе! У вас будуть вірити в тій мірі, в якій ви самі в себе вірите.

Цінуйте себе, тому що немає більшої цінності на землі, ніж ви самі! Вас будуть цінувати в тій мірі, в якій ви самі себе оцінюєте.

Поважайте себе, тому що ви гідні цього! Наскільки ви самі поважаєте себе, настільки вас будуть поважати і співробітники.

Успіхів вам, друзі, у пошуках хорошої роботи!

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь