Як використовувати оцет під час прання! Поради та хитрощі на замітку!

Такий звичний на кухні столовий оцет може стати незамінним помічником і в пранні білизни. Потрібно тільки точно знати його можливості в даному питанні.

Як використовувати оцет під час прання! Поради та хитрощі на замітку!

Використання оцту при пранні

  1. Якщо на сорочках і футболках заносилися комір і пахви, збризніть їх перед пранням оцтом і залиште на 10 хвилин. Від плям не залишиться і сліду.
  2. Кольорові речі не будуть линяти, якщо перед завантаженням в пральну машинку замочити їх на 15 хвилин у міцному оцтовому розчині. Для нього потрібно взяти літр столового оцту на літр води.
  3. Допоможе він і в відбілюванні вашої білої білизни, якщо додати при пранні одну чашку на партію білизни – результат вас порадує: ніяких сірих відтінків. Сильно потемнілі речі попередньо варто замочити в розчині з двох частин оцту на п’ять частин води.
  4. Пом’якшити білизну, видаливши залишки фабричного захисного просочення, теж допоможе столовий оцет. На цей раз одну чашку його потрібно вилити в відділення для кондиціонера вашої пральної машини. Ви неодмінно відзначите ще й антистатичний ефект.
  5. Якщо ви перете свій спортивний одяг, оцет допоможе остаточно позбавити його від неприємного запаху спортзалу. Досить додати пару чашок в пральну машину перед завантаженням білизни.
  6. І нарешті, найпростіший і дешевий спосіб очистити саму пральну машину. Вона буде відмінно продезінфікована, якщо раз в квартал ви проведете наступну процедуру: залийте в відділення для миючого засобу п’ять чашок столового оцту, запустіть один цикл звичайного прання.
Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь