Як вдягнені і чим озброєні війська НАТО, які будуть проводити навчання в Україні

Верховна Рада прийняла рішення про допуск до військових навчань на території України пiдроздiлiв Збройних сил країн НАТО та ЕС. Пропонуємо подивитись, як екіпіровані ці війська.

В 2014 роцi передбачено проведення 8-ми багатонацiональних навчань. До них планується залучити 2,5 тис. військових Збройних сил України, а також приблизно таку ж кiлькiсть військовослужбовців з інших країн.

Навчання будуть проводити у перiод з травня по листопад на території Миколаївської областi, в акваторiї Чорного моря, на територiї захiдної України.

Екіпірока солдата НАТО в даний час складається з індивідуальної стрілецької і холодної зброї, бронежилета, каски з окулярами нічного бачення, переговорного радіопристроя, камуфлированной уніформи, черевиків, наколінників і налокітників, непромокального костюма, модульного спорядження, спального мішка та індивідуального пайка, готового до вживання.

felin_1

Французький комплект індивідуальної екіпіровки піхотинця, що відрізняється модульною конструкцією і відкритою архітектурою, так званий «комплект солдата майбутнього». Вартість комплекту – близько 45 тисяч доларів США

1

Колісна машина багатоцільового призначення

2

Самохідна гаубиця

4

Самохідна зенітна установка

5

Розвідувальна машина

6

Ракетна установка земля-повітря

7_1396352047

Ракетна установка

8_1396352101

Вантажний вертоліт

9

Вантажівка

10

Транспортний літак

11

Бронетранспортер

12

Бойова машина піхоти

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь