Як Срна і ультрас “Шахтаря” сварилися через пісню про Путіна

Даріо Срна “наїхав” на ультрас за погану поведінку на трибунах, але звичайним донецьким уболівальникам це не сподобалося. Вони відповіли хорвату в соцмережах.

Про це повідомляє сайт “Шахтаря”.

На офіційному сайті “Шахтаря” з’явилося звернення гравця до фанів.

“Те, що сьогодні відбувається на трибуні ультрас, – не просто негарно. Це неприпустимо! Ультрас “Шахтаря” багато разів критикували нас за гру, за самовіддачу на полі. Свистіли. І це було справедливо, я визнавав. Але сьогодні я обурений їх поведінкою. Зараз йде найгостріша боротьба за чемпіонство, і вболівальники як ніколи повинні бути з командою єдиним цілим. Але я відчуваю, що ми не разом: ультрас не з командою! Їх мати, демарші і політичні гасла не йдуть на користь “Шахтарю” – навпаки, їх поведінка шкодить нам”, – каже Срна.

“Так, в Україні зараз складна ситуація. Але все це відбувається за межами “Донбас Арени”! На стадіоні не повинно бути політики – тут є тільки вболівальники. Мені як капітанові команди, який захищає кольори клубу 11 років, поведінка ультрас неприємна. Чому 300 осіб нав’язують політику іншим 25-30 тисячам уболівальників, які присутні на стадіоні, і змушують їх слухати матюки? Або думають, що якщо вони ультрас, то вони особливі і їм дозволено те, що заборонено іншим? Це обурливо. Усі знають, що значить «Шахтар» для Донецька, Донбасу, України. Ми, футболісти, максимально викладаємося на полі, відстоюючи честь і славу своєї команди. І ми хочемо відчувати за спиною таку ж потужну і сильну підтримку справжніх, відданих фанатів. Тому звертаюся до ультрас: я вимагаю поваги до інших вболівальників, поваги до футболістів, тренерів, президента клубу. Я настійно закликаю ультрас дотримуватися правил поведінки на стадіоні”, – додає гравець.

Зазначимо, що деяким уболівальникам не дуже приємні слова Срни.

Один з фанів у соцмережах запитав гендиректора “Шахтаря” Сергія Палкіна, чому не покарали фанів, які освистували гімн України.

“Шахтар” міг би підняти свій імідж в Україні, підтримавши країну в ці важкі часи. Чому закривають роти ультрас? Чому не покарали тих, хто освистував гімн?”, – запитав фанат.

“Нехай зверне увагу на 118 сектор, він якраз поруч з полем. Там мати постійно, політика теж. Образи та інше. Пройдіться по всіх секторах, а не тільки по ультрас”, – додав інший фан.

Зазначимо, що на “Донбас Арені” ультрас полюбляють співати пісню про Путіна.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь