Як перевести ваші гормони в “жироспалюючий” режим. Які з них відіграють ключову роль в боротьбі з голодом і втратою ваги?

Кожен чув слово “гормон”. Але чи знаєте ви, що це таке насправді? За даними Мережі Гормонального Здоров’я, гормони – це хімічні “посланці”, які контролюють різні функції організму. Ви, швидше за все, знайомі з такими гормонами, як естроген і тестостерон – основними статевими гормонами чоловіків і жінок. Але крім них існує більше десятка різних гормонів, які контролюють різні процеси! Розуміння того, як вони працюють, допоможе вам зберегти здоров’я в порядку.

які гормони відіграють ключову роль

Є гормони, які відіграють ключову роль в боротьбі з голодом і втратою ваги: ​​інсулін, кортизол, лептин.

Більшість людей знайомі з терміном “інсулін”, пов’язуючи його з діабетом. Саме цей гормон стежить за рівнем цукру в крові і тим, як він розподіляється. Те, що ви їсте, має безпосередній вплив на рівень інсуліну. Коли ви вживаєте занадто багато вуглеводів, виробляється надмірна кількість інсуліну, тому клітини не можуть поглинути його, і печінка перетворює все це в жир. Щоб контролювати рівень інсуліну, потрібно їсти невеликими порціями овочі, пісне м’ясо, клітковину кожні 2-3 години. Доктор Анна Гарретт наполягає на тому, щоб вживати менше білого хліба, цукру і пасти.

Кортизол – гормон стресу, який теж впливає на рівень цукру в крові, регулює обмін речовин і контролює водний баланс. Коли ви напружені, рівень кортизолу спонукає організм накопичувати жир навколо життєво важливих органів. Цей процес випускає небезпечні жирні кислоти в кров, які підвищують рівень холестерину та інсуліну. Щоб контролювати рівень кортизолу, прогулюйтеся під час обідньої перерви, їжте повільно, рідше пийте каву і спіть не менше 7 годин.

Лептин – гормон голоду. Він безпосередньо пов’язаний з жиром і ожирінням. Цей гормон вивільняється з жирових клітин і діє настільки сильно, що може мати довгостроковий ефект на те, скільки їжі буде вимагати ваше тіло. Краще за все не вживати багато солодкого, оброблених продуктів і добре спати вночі, щоб контролювати рівень цього гормону.Як перевести ваші гормони в "жироспалюючий" режим. Які з них відіграють ключову роль в боротьбі з голодом і втратою ваги?

Якщо ви будете регулювати свій спосіб життя, особливо харчування, сон і активне проведення часу, то зможете легко почати худнути, не турбуючись про вплив цих гормонів!

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь