Яценюк вже летить в Брюссель підписувати асоціацію з ЄС (ФОТОФАКТ)

Турчинов доручив Яценюку підписати асоціацію з ЄС. Тепер є всі юридичні підстави для підписання угоди про асоціацію на саміті Україна — ЄС 21 березня.

На сайті в.о. президента оприлюднено розпорядження Олександра Турчинова:

Про підписання політичних положень Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 106 та статті 112 Конституції України:

1. Прем’єр-міністрові України підписати від імені України Заключний акт Позачергового саміту України, з однієї сторони, та Європейського Союзу і його держав-членів, з іншої сторони, та політичні положення (Преамбула, Стаття 1, Розділи І, II, VII) Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, з такою заявою:

“Зобов’язання України, які випливають зі статті 8 Угоди, щодо ратифікації Римського статуту Міжнародного кримінального суду 1998 року будуть виконані після внесення відповідних змін до Конституції України”.

Країни ЄС готові провести 21 березня саміт про підписання з Україною політичної частини Угоди про асоціацію, а міністр юстиції Павло Петренко підтримав можливість ратифікації у Верховній Раді Римського статуту.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь