Яценюк попросив понтифіка молитися за Україну

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк попросив Папу Римського Франциска молитися за Україну та за стабільність у Європі.

Про це керівник українського уряду сказав журналістам після аудієнції у понтифіка, повідомляє прес-служба Кабміну.

«Звернувся до Папи з проханням молитись за Україну і зробити все, щоби в Європі був мир та стабільність», – сказав Яценюк.

Він нагадав, що церква в 1978 році зробила дуже багато, коли виник конфлікт між Аргентиною та Чилі: «Тоді церква зробила все, щоб цієї війни не було». Так само сталось і під час Карибської кризи, «коли Папа Римський зробив все, щоби не виникла ядерна війна між США і Радянським союзом».

«Те, що Папа Франциск у своїх молитвах і зверненнях молиться за Україну, згадує про Україну і підтримує її, є великим знаком солідарності з українським народом», – підкреслив Прем’єр-міністр.

Він також зазначив, що провів зустріч державним секретарем (главою уряду) Ватикану кардиналом П’єтро Пароліном. За словами Яценюка, під час зустрічі він згадав про часи Майдану: «Коли здавалося, що шанси перемогти практично рівні нулю… На їхньому (тодішньої влади) боці була сила, міліція, армія, автомати.

Але не так сталося. Сила – це не армія і автомати, сила – це віра і дух».

«Якщо з нами буде Бог, то з нами буде перемога», – сказав Яценюк.

Прем’єр-міністр України також зустрівся з Прем’єр-міністром Італії Маттео Ренці, відвідав Собор святої Софії в Римі та поспілкувався з місцевою українською громадою.

До української делегації також увійшли міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак, в.о.міністра закордонних справ Андрій Дещиця, радник Прем’єр-міністра України з питань державно-церковних та міжнаціональних відносин Віктор Єленський.

Сьогодні ж Арсеній Яценюк повертається в Україну.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь