Хто ліквідував “Бетмена”?

На сайті бойовиків з гучною назвою ” Інформаційне агенство “Новоросія” з”явилася інформація про про ліквідацію українських розвідгруп в районі м.Луганська та Лутугинському районі.

“”У місті Луганськ та Лутугинському районі сьогодні була проведена операція по знищенню ДРГ. Знищені за добу 5 ДРГ, одну групу вдалося зловити і на даний момент ведеться допит”, — йдеться в повідомленні бойовиків.

Поясню, про яку саме затриману “українську” розвідгупу йдеться у повідомленні.

1 січня 2015 р, в районі с.Георгіївка Лутугинського району, російськими спецпризначенцями був затриманий начштабу четвертої бригади ЛНР Олександр Бєднов (псевдо “Бетмен”). Під час затримання Бєднова було знищено 6 охоронців “Бетмена”, в тому числі добровольця з РФ позивним “Кіт”. Крім Бєднова заарештували його дружину та його охоронців на псевдо Фобус і Омега і ще кілька людей. Під час затримання було знищено дві автівки, на яких пересувалися підлеглі “Бетмена”.

За інформацією з джерел наближених до т.зв.МГБ ЛНР Блєднов вивезений в РФ, де наразі тривають допити.” Омега ” і “Фобус” знаходяться під арештом в Луганську. Серед бойовиків активно поширюються чутки про ліквідацію “Бетмена” під час операції по його затриманню.

Наступним “українським” партизаном, якого ліквідують спецслужби РФ на території Луганської області, джерело називає польового командира на псевдо ” Лєший”. Сьогодні російський спецпідрозділ “Вимпел” передислокований в м.Брянка. Готується операція по нейтралізації командирів т.з. “козачих” загонів.

Дмитро Снєгирьов

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь