Херсонським «регіоналам» погрожують телефонні терористи

Сьогодні ряд депутатів від Партії Регіонів херсонського міської ради заявили про те, що отримали смс з погрозами за підписом «Народного Трибуналу».

З цією інформацією депутати звернулися до т.в.о. міського голови Володимира Миколаєнко, повідомили в прес-службі мерії Херсона.

«Сьогодні до мене звернулося кілька депутатів міської ради, і повідомили про те, що вони отримали смс з погрозами, які були підписані загадковим «Народним Трибуналом». Такої організації у нас не зареєстровано, ні з одним представником трибуналу я ніколи не стикався, так що поки ми не знаємо, хто ці інформаційні терористи. В будь-якому випадку, на мені лежить відповідальність за безпеку депутатського корпусу, так що сьогодні я провів зустріч з правоохоронцями, і ми робимо все можливе для того, щоб попередити насильство і захистити депутатів. На даний момент ця ситуація на контролі у голови обласного СБУ Сергія Шевченка», – говорить Миколаєнко.

В міськраді нагадали, що фракція Партії Регіонів у міській раді саморозпустилася на сесії 23 лютого.

Крім того, депутати Херсонської міської ради ініціюють проведення позачергової сесії, на якій вимагають, щоб т.в.о. мера Володимир Миколаєнко пояснив свою заяву щодо бажання колишніх і нинішніх депутатів від Партії Регіонів провести референдум з метою приєднання до Російської Федерації.

Так, депутати написали і зареєстрували в канцелярії міськради, заяву до секретаря міськради з вимогою провести позачергову сесію міської ради, повідомляє видання “Херсонские Вести”. Під даним листом підписалися 33 депутати.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь