Виборчі бюлетені виявили біля одного з пунктів прийому макулатури у Львові

Сьогодні у Львові активісти знайшли десятки виборчих бюлетенів біля пункту прийому макулатури. Про те, що виборчі бюлетені знайшли на вулиці у Львові підтвердили у ГУ Національної поліції у Львівській області.

Як відзначили у відомстві, приблизно о 13:00 до Залізничного райвідділку зателефонував один з активістів і повідомив, що на вулиці Сяйво було знайдено виборчі бюлетені.

“На вулицю Сяйво одразу ж виїхала слідчо-оперативна група. Вони дійсно знайшли пакет з кольоровими бюлетенями. Бюлетені були розірвані. Правоохоронці вилучили ці бюлетені, зараз вони відправлені на експертизу. Експерти вже визначають, чи були ці бюлетені дійсні, чи, можливо, це ксерокопія. Також буде відправлено запит у ДВК, чи не зникали якісь бюлетені”, – розповіла речниця ГУ Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська.

Водночас голова Львівської ТВК Ігор Сліпецький має кілька припущень, як ці бюлетені могли опинитись біля пункту прийому макулатури.

“Ці бюлетені могли винести невідомі особи під час голосування з дільниці, або ж викрасти їх зі складу. Цей факт мусять розслідувати правоохоронці. Якщо виявиться, що бюлетені винесли зі складу, то потрібно відкривати кримінальне провадження за статтею крадіжка державного майна. Але якщо виявиться, що бюлетені винесли з дільниці, то це йде мова про крадіжку голосів за політичну силу”, – розповів у коментарі УНН І. Сліпецький.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь