Всього 1 доступний інгредієнт і ви очистите пральну машину від накипу.

Звичайно, як варіант, можна повірити відомій рекламі і регулярно купувати пом’ягчувачі типу модного Калгону і т.д. Але, погодьтеся, що це досить дороге задоволення, адже пачка такого пом’якшувача коштує близько 150 гривень за 1 кілограм засобу, а вистачить його максимум на пару тижнів. Можна використовувати спеціальні засоби від накипу, але як вже доведено, речовини, що використовуються в цих засобах до кінця не виполіскуються з білизни, тому ними небезпечно прати речі для алергіків і маленьких діток.

Всього 1 доступний інгредієнт і ви очистите пральну машину від накипу.

Як очистити пральну машину від накипу

ДОЗУВАННЯ:

На стандартну машинку завантаженням 3,5 кг вистачає чотирьох пакетиків лимонної кислоти вагою по 15 гр. Якщо ємність машинки більша, то дозування відповідно збільшуємо. Хтось рекомендує на машинку з 5 кг завантаженням використовувати навіть по 2 пакетика кислоти вагою по 100 гр.

ВИКОРИСТАННЯ:

Засипте кислоту в відділення для прального порошку і включіть машину на повний цикл прання при максимальній температурі. У моєї машини це «Хлопок», 90 градусів, тривалість циклу 137 хвилин. І все!

Ефект від такої процедури буде помітний на око, якщо взяти 1 столову ложку лимонної кислоти з гіркою і закип’ятити в чайнику воду, потім остудити.

Лимонна кислота ідеально очистить накип зсередини, а при першому ж зливі води можна побачити, скільки всякої нечисті і погані було на деталях вашої машини.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь