Всі навколо тебе застуджені? Ця суміш для імунітету активує захисні сили твого організму!

З настанням холодів всі навколо починають хворіти на простудні захворювання. Так не хочеться заразитися! Ми відкриваємо тобі секрет: щоб не підхопити противний вірус, досить приготувати корисну і приємну на смак суміш з натуральних продуктів.

Вітамінна суміш для імунітету

Тобі знадобляться імбир, лимон і мед. Вони здатні не тільки захистити від простудних захворювань, але і підвищити імунітет всього організму в цілому. Ці природні ліки піднімають життєвий тонус, дають сили для розумової і фізичної роботи. Неймовірно, але це ще й відмінний засіб для схуднення. Справжній еліксир здоров’я!

Вітамінна суміш для імунітету

СКЛАДОВІ:

  • 120 г кореня імбиру
  • 4 лимони
  • 150 мл меду

ПРИГОТУВАННЯ:

  1. Корінь імбиру очисти від шкірки, потім натри на тертці. Виклади отриману масу в миску. Свіжі лимони очисти від шкірки, потім поріж кубиками. Виклади лимони в миску до імбирної маси.Вітамінна суміш для імунітету
  2. Подрібни масу блендером. Стеж за тим, щоб все перемішувалося рівномірно.Вітамінна суміш для імунітету
  3. Залий в миску мед. Його можна додати трохи більше, в залежності від твоїх смакових уподобань.Вітамінна суміш для імунітету
  4. Виклади масу в зручну банку і постав в холодильник. Чудо-суміш готова!Вітамінна суміш для імунітету

Вживати ці натуральні ліки можна по одній столовій ложці в день. Ця суміш істотно зміцнить твоє здоров’я і дасть сили для боротьби з простудними інфекціями. Смачну суміш можна додавати в чай ​​- він буде ароматним, та й корисні властивості свої збереже.

Нехай твоє здоров’я буде міцним! Подбай про своїх близьких – поділися з ними рецептом для підвищення імунітету.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь