Вона розпорошила спирт над ліжком. Те, що сталося далі – нас безмежно здивувало!

Спирт часто використовується, як дезінфікуючий засіб, але його можна застосовувати і в інших випадках. Крім цього, це відмінний косметичний продукт.

1. Рятівник від клопівнетрадиційне використання спирту

Позбутися від цих неприємних комах допоможе спирт. Заповніть ємність з пульверизатором алкоголем і розпороште його у великій кількості на матраци і подушки. Так як клопи відкладають яйця, необхідно повторити цю процедуру кілька разів, щоб переконатися, що позбулися цієї проблеми.

2. Заміна дезодорантунетрадиційне використання спирту

Якщо ви поїхали у вихідні дні відпочивати і забули свій дезодорант, не хвилюйтеся. Просто збризніть спиртом під пахвами. Він усуває бактерії, які викликають неприємний запах. Але потрібно бути обережними і використовувати його час від часу, так як тривале використання може викликати подразнення шкіри.

3. Домашній мішок для льодунетрадиційне використання спирту

Якщо поставити спирт в морозильну камеру, він повністю не замерзне, а перетвориться в холодну масу. Чому це так важливо? Завдяки цій властивості можна використовувати його в разі, коли вам потрібен холодний компрес. Налийте в герметичний пластиковий мішок 1 частину спирту і 2 частини води. Видаліть все повітря і покладіть мішок в морозильну камеру. Приблизно через годину суміш досягне потрібної консистенції. Можна використовувати його в разі ударів або, якщо перебуваєте поза домом, для охолодження їжі.

4. Вбиває вошейнетрадиційне використання спирту

Спирт ідеально підходить для усунення головних вошей. Заповніть ним розпилювач з дозатором і додайте кілька крапель олії лаванди. Вийдіть в сад або на балкон і розпороште суміш на шкіру голови. Розчешіть волосся гребінцем, щоб видалити мертвих вошей. Гребінь рекомендується покласти в гарячу воду і дезінфікувати його, принаймні, годину.

5. Добре чистить вуханетрадиційне використання спирту

Дуже часто для чищення вух використовують ватяні палички. Це небезпечний метод, в результаті якого сірка з вуха переміщається глибше в слуховий прохід. Для більш безпечного чищення можна використовувати білий оцет і спирт. Їх потрібно змішати в невеличкій ємності, змочити ватний диск і помістити його в вухо.

6. Видаляє лак для нігтівнетрадиційне використання спирту

Багато продуктів для видалення лаку містять ацетон, який може пошкодити нігті, а його сильний запах може викликати відчуття нудоти. Використання чистого спирту може бути відмінною альтернативою. Це може зайняти більше часу, проте нігті будуть здоровішими.

7. Знімає роздратування від врослого волоссянетрадиційне використання спирту

Вросле волосся важко видалити. Після того, як волосся поголене, деякі ділянки шкіри покриваються червоними плямами. Щоб впоратися з цим явищем, треба протерти шкіру спиртом, який зніме роздратування, залишаючи шкіру гладкою.

8. Очищає шкірунетрадиційне використання спирту

У складі кремів, які використовуються для боротьби з акне, зазвичай знаходиться бензилпероксид. Спирт має ті ж характеристики. Завдяки своїм протизапальним властивостям він не тільки дезінфікує існуючі прищі, але і пом’якшує шкіру і перешкоджає утворенню подальшого роздратування. Будьте обережні, застосовуючи спирт безпосередньо на уражених ділянках.

9. Бореться з герпесомнетрадиційне використання спирту

85% людей є носіями вірусу герпесу, але проявляється він не у всіх. Якщо ви страждаєте цим, спробуйте нанести 70% ізопропілового спирту безпосередньо на уражену ділянку. Це прискорить процес загоєння.

10. Використовується для дезінфекції рукнетрадиційне використання спирту

Спирт є прекрасним дезинфікуючим засобом, що використовується в домашніх умовах. Змішайте 100 грам алое вера з 50 грамами гелю ізопропілового спирту, і ви отримаєте чудовий дезінфікуючий засіб для рук.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь