Вчимося висловлюватись правильно! Неодмінно спробуйте, вам сподобається!

1. Відповідаючи на дзвінок, говорити “Алло”, “Так” стало старомодно. Є інше потрібне слово: “Уважно вас слухаю!”. Якщо неологізм з переляку забувся, можна замінити фразою “Кому я потрібен?”, промовляйте з театральним драматизмом

2. На небажані питання, які потребують негайної відповіді. типу “А тобі-то що ?!”, є чудова фраза: “Вам, пане, яка печаль?”.

3. Цілий ряд ідіоматичних виразів типу: “твою мать” замінюється фразою: “Боляче чути”, вимовної з Шекспіровим трагізмом. І піднесіть руку до чола, ніби для вас кожна подія – особиста трагедія

4. В ході наукової суперечки, аргумент “Я тебе зараз в асфальт закатаю!” правильніше замінити фразою: “Голубчик, не перевантажуйте себе в пошуках профанацій”.

5. Часто ми просимо друзів і рідних: “Вась, збігай кабанчиком за хлібом”. Це неправильно .. Просити про послугу необхідно так: “Друже, нехай не буде тобі на тяготу …” і далі за текстом.

6. Якщо після ряду аргументів, необхідно підкріпити свою позицію міцним слівцем, існує на вибір кілька варіантів:

– “Ну ти, смердючий виродок” має вимовлятися, як – “Ох, і лукава ж ти шельма!”;

– “Баран, за базар відповіси ?!” – “Я недосяжний для ваших сміливих аргументів і дедукції”;

– “Гальмо ти рідкісне” – “Та ви просто рутинер, наймиліший!”;

– “Сам зрозумів, що сказав, дебіл?” – “Ваші слова, шановний, бурлеск чистої води. Так само як і ви – акциденція сучасності”.

7. Різноманітні вислови захоплення в оповіданні про прекрасну половину: “Ось це попа (ноги, груди)!” – Переводяться ось так: “Особисто я екзальтований її інвенціями!”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь