Вбивство в Сімферополі ФСБ хоче списати на «Правий сектор»

Вчорашню перестрілку в Сімфереполі, під час якої був убитий український військовий, розпочав російський спецназ. При цьому російська сторона обговорювала звинуватити у злочині «Правий сектор»

Про це заявив представник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«За нашими даними, вчорашній штурм української військової частини в Сімферополі, результатом якого стала загибель одного українського військовослужбовця та важке поранення ще двох, проводився силами російського спецназу і т.зв. «самооборони», за підтримки міліції Криму (остання оточила район операції). На місці подій також були присутні представники ФСБ Росії в цивільному», – повідомив Тимчук.

При цьому, за його даними, «самооборона» готувалася до штурму своїми силами, її координували представники ФСБ, і була чимало здивована появою російського спецназу в чорному.

«За свідченнями очевидців, першим відкрив вогонь російський спецназ, що спровокувало безладну стрілянину бойовиків «самооборони» у бік українських військових. (Є непідтверджені відомості про те, що російський спецназ вів вогонь як у бік українських військових, так і в бік «самооборони» – ці дані ми перевіряємо)», – зазначив Тимчук.

За його словами, «по закінченню трагічних подій, як стверджують свідки подій, в переговорах між співробітниками ФСБ та міліціонерами прозвучала фраза «Спишемо на «Правий сектор».

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь