В Харкові прихильники Путіна влаштуали бійку з місцевими євромайданівцями

Сьогодні на вулиці Сумській в Харкові відбулися сутички між учасниками Євромайдану та мітингу за федералізацію України.

Станом на 16.00 в районі будинку № 11 стоїть група євромайданівців (близько 30 осіб), в їх числі – лідер харківської музичної групи “Папа Карло”, пише Еспресо.TV з посиланням на SQ. Євромайданівці оточені кільцем праоохоронців – спочатку їх було близько 40, потім – ближче до 100. Учасники мітингу за федералізацію роблять спроби прорвати оточення з міліції, кілька разів це вдалося, але потім лад відновлювався. Мітингувальники кидають у євромайданівців каміння і грудки землі, чутні звуки вибухів.

У оточених учасників Євромайдану розбиті голови. Також з оточення вивели травмованого міліціонера.

Близько 16.20 до місця подій під’їхав міліцейський автобус, і правоохоронці спробували вивезти євромайданівців на ньому. Проросійські “тітушки” перешкоджають цьому, крім того, вони розгойдують автобус.

Близько 16.35 всіх євромайданівців посадили в міліцейський мікроавтобус. Він намагається від’їхати, натовп цьому заважає . Потім на місце прибув автомобіль ВАЗ, з якого вивішені прапори Харкова. Він заблокував виїзд з провулку між Сумською і Римарською, в якому стоїть мікроавтобус. Через деякий час автобус все ж поїхав по вулиці Римарській . Ще одну групу євромайданівців відвела міліція.
За словами проросійськи налаштованих активістів, зіткнення почалися з того, що їх атакували представники “Правого сектору” .

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь