В Україні буде створена Поліцейська академія – Деканоїдзе

З цією метою голова Національної поліції збирається звернутися до стратегічних партнерів.

В Україні необхідно створити Національну поліцейську академію, шанс вступити до якої матиме кожен громадянин.

Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе розповіла в ефірі 5 каналу, що переконана у необхідності створити такий навчальний заклад, і зазначила, що обов’язково це зробить. Заради цього вона планує звернутися до стратегічних партнерів України.

Деканоїдзе зазначила, що в такий академії будуть готувати резервні кадри для Національної поліції, давати спеціальні навички слідчим і дільничним. Така система, за її словами, діє в усьому світі.

4 листопада екс-міністр освіти і колишній ректор поліцейської академії в Грузії Хатія Деканоїдзе стала першою керівницею Національної поліції України.

5 листопада департамент внутрішньої безпеки Національної поліції очолив Георге Грігалашвілі. Він керував патрульної поліції Грузії з дня створення за 2012 рік.

В Україні з’явиться міжнародна антикорупційна місія, яка буде діяти на постійній основі. Про це 16 листопада заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про створення. Найвища наглядова інстанція буде сформована зі співробітників ФБР і НКА (NCA, The National Crime Agency – Національне кримінальне агентство Великобританії – ред. ).

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь