В Росії придумали як обдурити ЦРУ з їх винаходом – інтернетом

Влада РФ обговорює комплекс заходів з посилення контролю за інтернет-провайдерами. Йдеться про фільтрації контенту на всіх рівнях мереж передачі даних , неможливість розміщення DNS- серверів доменів RU і РФ за межами Росії і заборону на приєднання регіональних і місцевих мереж передачі даних до зарубіжних інтернет-мереж.

Про це стало відомо російському виданню „Коммерсантъ”.

Про пропозиції з контролю за інтернетом, які розробляє російська влада, виданню розповіло джерело на телекомунікаційному ринку, підтвердили федеральний чиновник і два менеджера інтернет-компаній. Пропозиції нормативно-правового регулювання у сфері інфраструктури зв’язку готуються робочою групою при адміністрації президента РФ, стверджують співрозмовники “Комерсант”, знайомі з їх змістом.

Як випливає з пропозицій, в Росії необхідно примусово ввести три рівні мереж передачі даних: місцевий, регіональний, загальноросійський. Далі – накласти заборону на приєднання регіональних і місцевих мереж передачі даних до зарубіжних. Пропуск всього трафіку регіональних і місцевих операторів пропонується здійснювати тільки через мережі загальноросійських операторів. На всіх рівнях всіх мереж передачі даних вводиться фільтрація контенту, а також заборону на розміщення DNS- серверів доменів RU і РФ за межами території Росії. Крім того, робоча група пропонує позбавити повноважень Координаційний центр доменів RU і РФ, який розробляє правила реєстрації доменних імен в зонах RU і РФ, і передати його функції уповноваженому федеральному органу виконавчої влади. Робоча група пропонує зберегти вимоги з ліцензування мереж передачі даних і мереж телемовлення і в той же час зробити предметом ліцензування мережі зв’язку та діяльність з переказу URL-адрес в IP-адреси і назад.

Експерти, яких опитали журналісти видання, зазначають, що в такий спосіб держава отримає необмежені можливість для цензури в інтернеті. Безпосередньо для абонентів це обернеться підвищенням цін і зниженням якості доступу в інтернет.

Великі інтернет-компанії очікували нових заходів з регулювання інтернету в Росії . Минулого тижня Володимир Путін заявив , що інтернет створювався і зараз розвивається як спецпроект ЦРУ США. А оскільки основний потік даних проходить через сервери, що знаходяться в США, де все контролюється, президент Росії вважає за потрібне розміщувати в Росії сервери великих російських інтернет-ресурсів.

Прес -секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив “Комерсанту” що про існування робочої групи та про її пропозиції “вперше чує”. ” Помічник президента РФ Ігор Щеголев від коментарів відмовився. В “Яндексі” також відмовилися коментувати пропозиції робочої групи, так само вчинили в Mail.ru Group, Rambler & Co і “Google Росія”, МТС, ТТК, “Ростелекомі”, “Мегафоні”, “Вимпелкомі” і Мінкомзв’язку.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь