В Росії обговорюють можливість дострокових виборів

Політолог Андрій Піонтковський не виключає в нинішній ситуації можливості проведення дострокових парламентських і президентських виборів у Росії.

Про що він розповів кореспонденту “Росбалту”, коментуючи заяву глави “Справедливої ​​Росії” Сергія Миронова про можливість проведення дострокових виборів до Держдуми в 2015 році у зв’язку з входженням до складу Росії двох нових суб’єктів Федерації – Криму і Севастополя.

Піонтковський вважає, що Миронов не випадково заявив про можливість дострокових виборів, тому що “щось чув, напевно, про плани переформатування влади на піку нових імперських успіхів по возз’єднанню російського світу”.

“У сьогоднішній ситуації можливо все що завгодно. Адже ми в стані війни з Україною, яка може загостритися найближчим часом. На хвилі патріотичного ентузіазму, коли дії влади щодо України і Криму підтримують якщо не 95 %, то 75% населення Росії, виникає спокуса зафіксувати її популярність (за допомогою дострокових виборів)”, – сказав Піонтковський.

Він не виключив, що можуть бути проведені і дострокові президентські вибори. “Обгрунтування цього кроку може бути цілком природне – ми живемо вже в іншій державі, до якого додалося ще два суб’єкти Федерації. А там, дивись, додасться і Придністров’я, і ​​Південна Осетія. Володимир Путін, як конституціоналіст і демократ, може попросити новий мандат (президента). На цьому тлі (дострокові) думські виглядають дрібницями”, – говорить політолог.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь