В Росії арештували рахунки корпорації Roshen

Рахунки української кондитерської корпорації Roshen в Росії заарештовані, а робота російської кондитерської фабрики концерну, розташованої в Липецьку, припинена.

Про це повідомила прес-секретар корпорації Roshen Інна Петренко, передає ИТАР-ТАСС.

“14 березня було накладено арешт на наші рахунки в Росії”, – сказала вона.

Петренко також повідомила, що Roshen призупинила виробництво на російських підприємствах, які знаходяться в Липецьку і Липецькій області, з 19 березня на тиждень.

“Робота припинена у зв’язку з тим, що вчора на наших липецких підприємствах проводилися догляди представниками головного управління МВС Росії по місту Москві на підставі відкритої кримінальної справи, яку ми, зі свого боку, вважаємо сфабрикованою. В таких умовах виробляти продукцію неможливо”, – пояснила вона.

За словами Петренко, кримінальну справу порушено щодо ТОВ “Рошен”, юрособа корпорації , зареєстрована на території Росії в місті Липецьку, і ВАТ “ЛКФ “Рошен”. При цьому представник компанії поки не розкрила інформацію про те, у зв’язку з чим цю справу порушено.

Нагадаємо, 19 березня вранці в Липецьку вхід на кондитерську фабрику Roshen був заблокований вантажівкою ОМОНу і поліцейським “УАЗом”. Працівників на територію липецької фабрики не пускали.

За повідомленням місцевих ЗМІ, міліція нібито проводила операцію з виявлення працівників-нелегалів.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь