В Донецьку збирають багатотисячний мітинг за єдність України

Багатотисячний мітинг за єдність України збирається 17 квітня в Донецьку з ініціативи Комітету патріотичних сил Донбасу.

“Це рішення було прийнято з урахуванням вимог значної частини жителів Донбасу, які відчувають потребу в активних діях, спрямованих на захист цілісності своєї країни. Акція 17 квітня, час і місце проведення якої поки не оголошується в цілях безпеки, покликана продемонструвати позиції українських патріотів і дати вихід стриманою після 13 березня енергії жителів Донецька “, – зазначають організатори, пише Еспресо.TV з посиланням на «Остров».

“Зараз дуже важкий час для нас і нашої країни, але тільки в єдності ми можемо вистояти. Прекрасний приклад Запоріжжя, де всіх учасників сепаратистського мітингу доставили в міліцію під пресингом проукраїнських активістів. Тому донеччанам, які стоять на засадах єдності України, як ніколи потрібно триматися разом. Нас – більшість! Близько 80 % жителів Донецька за мир в Україні”, – додають у КПСД.

Тим часом, організатори мітингу попереджають, що повної гарантії безпеки надати людям не можуть.

“Так, це ризик! Але ризик для одиниць. Якщо ж нас буде багато, більше, ніж сепаратистів, ніхто не посміє підняти на нас руку. Зі свого боку ми намагаємося зробити все можливе, щоб убезпечити всіх людей – збираємо команди медиків -волонтерів (координатор: 066270 17 13 ) і загони захисників (координатор: 050962 19 90 ), попереджаємо про відповідальність кожного за своє життя і здоров’я. Ми підкреслюємо, що всі повинні усвідомлювати ступінь серйозності ситуації і рівень небезпеки, тому кожен приймає рішення для себе сам. Але всі ми розуміємо, чим більше буде людей, тим безпечніше буде кожному з нас”, – резюмують в організації.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь