В Бельбеку штурм. Окупанти зламали камеру інтернет-трансляції

Під час штурму на територію військової частини прорвалися представники самооборони Криму. Ворота в частину проламані за допомогою БТРа.

“Джерела стверджують що в ході штурму були чутні постріли, було задіяно не менше 6 одиниць БТР-80. Дані про постраждалих перевіряються”, – повідомляє у Facebook представник прес-центру Міноборони Владислав Селезньов.

Кілька годин тому представники російської армії висунули українським військовим у Бельбеку ультиматум: здатися протягом години, інакше буде штурм. Українські військові відмовились, і почали готуватись до штурму.

На камері трансляції було видно, що БТР загарбників об’їхав вантажівку, яка стояла перед воротами, і протаранив їх. Потім під’їхала швидка. Почало підходити російське підкріплення, хтось із них вказав на камеру і її знищили окупанти.

Як раніше повідомляли журналісти у соцмережах, командувач військової частини Юлій Мамчур закликав своїх військових залишатися вірними присязі. В українській частині було дуже мало зброї – стара зенитка, три вантажівки і один автомат на п’ятьох.

“Джерела повідомляють – працював спецназ ЗС РФ, зайшли з боку аеродрому. Є інформація, що постраждав 1 журналіст. Вся територія частини по периметру під контролем спецназу. Збирають весь персонал авіабази”, – написав Селезньов.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь