Українські військові утримують позиції на Перекопському перешийку

Військовослужбовці Збройних Сил України впевнено тримають позиції на Перекопському перешийку в районі адміністративного кордону з Кримом.

Про це повідомляє  прес-служба Мiнiстерства оборони України.

“Бійці постійно зіштовхуються з провокаціями з боку російського агресора, але залишаються на своїх позиціях і готові виконати військовий обов’язок”, – зазначили в Мiноборони.

За даними відомства, напади з боку російських військових та “козаків” відбуваються постійно. “Провокації були і раніше, у нас намагалися викрасти снайпера, висувалися в наш бік на БТРі, але нічого у них не вийшло і не вийде, ми залишимося на своїх позиціях”, – зазначив один із українських офіцерів.

В Мiноборони додали, що військовослужбовці перебувають у піднесеному настрої, i у разі збройного зіткнення готовi виконувати всі поставлені завдання.

Також військовим активно допомагають цивільні громадяни. “Зокрема, місцеві мешканці готують для них їжу. Не залишаються осторонь і підприємці Миколаєва, Херсону, Каховки, Мелітополя та інших міст України”, – розповіли в оборонному вiдомствi.

Нагадаємо, 15 березня російські військові за допомогою вертольотів висадили десант в селі Стрілкове Херсонської області. Українські військовослужбовці виступили назустріч російському десанту і відтіснили його від своїх позицій. В результатi російські військові повернулися до селища. До відкритого збройного зіткнення не дійшло.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь