Українські прикордонники підловили журналістів НТВ на провокації

В Донецькій області поблизу державного кордону прикордонники двічі затримували журналістів телеканалу “НТВ”, які здійснювали несанкціоновану відеозйомку ділянки українського кордону та інженерного облаштування

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

“В одному з випадків, після роз’яснення кореспондентам “НТВ” правил перебування в прикордонній смузі та необхідності узгодження плану роботи поблизу кордону росіяни підбурили місцевих жителів, які, у свою чергу, почали блокувати прикордонні наряди, щоб не допустити перевірки роботи знімальної групи”, – йдеться у повідомленні.

У Держприкордонслужбі наголошують, що після таких провокацій в ефірі російських телеканалів відразу з’явилися матеріали, що, начебто, українські прикордонники під загрозою зброї намагалися викрасти оператора “НТВ” та перешкоджали нібито законній роботі журналістів.

За словами прикордонників, російські мас-медіа скаржаться, що їх представники часто не можуть безперешкодно потрапити в Україну.

Але у ДПС наголошують, що при цьому ЗМІ Росії забувають вказати причини, за яких це відбувається.

“Журналісти поводять себе зухвало, не можуть надати відомості щодо мети та місця перебування на території України, а інші не мають достатнього фінансового забезпечення. Є й такі, що отримували вказівки від свого керівництва свідомо не надавати правдиву інформацію про мету своєї подорожі”, – кажуть прикордонники.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь