Українці зможуть їздити в Європу без віз у 2015 році

Україна може отримати безвізовий режим з Європейським Союзом на початку 2015 року.

Про це сказав сьогодні міністр юстиції Павло Петренко під час прямої телефонної лінії в “Комсомольській правді в Україні”, передає УНН.

“На уряді весь пакет законів і постанов був прийнятий і підписаний одночасно прем’єром. І ми поставили їм (Єврокомісії – ред.) запитання політичного характеру: коли буде допуск до безвізового режиму. Вони нас … (запевнили – ред.), що максимально найближчим часом. За нашими оптимістичними сподіваннями уряду, це можливо на початку наступного року ми зможемо отримати доступ до безвізового режиму”, – зазначив Петренко.

Міністр пояснив, що Україна виконала свої зобов’язання щодо зміни законодавства. І Європейський Союз згідно з їхніми регламентами, за його словами, має право спостерігати в середньому від 6 місяців до року, яким чином ці закони виконуються.

“І після того, коли фактично він констатує, що закони виконуються, які були прийняті для безвізового режиму, в нормальному порядку, тоді приймається політичне рішення щодо відкриття кордонів”, – зазначив він.

Петренко розповів, що Україна зараз повинна тільки видавати біометричні паспорти.

“І ми маємо надію, що до вересня, до кінця року, цей процес піде. І це є сигналом для Європейської комісії про те, що необхідно мотивувати українську сторону і відкривати фактично кордони для українців”, – сказав він.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь