Україна Росію зможе перемогти тільки на довгій дистанції

Кілька тез.

1) Ворога (кремлівську Росію) можна перемогти тільки на довгій дистанції. Не треба мати ілюзій: путінський режим скоро не впаде. Його деградація – це довга перспектива, на п’ять-сім або й 10 років. Нам треба мати запас міцності – економічної, військової та психологічної.

2) Без падіння путінського режиму розраховувати на повернення тимчасово окупованих територій Донеччини й Луганщини та Крим наївно. Поки Росія має розкіш мобілізувати свої ресурси в Україні, вона буде це робити. Війна у великих містах (Донецьк і Луганськ) із російською армією – це за нинішніх умова апокаліпсис. Це стирання міст з лиця землі, сотні тисяч жертв.

3) Щоби перемагати на довгій дистанції, треба мати союзників. Економічно ми зараз хоч якось тримаємося завдяки західній допомозі Санкції проти Росії не ідеальні, але в довгій перспективі вони спрацюють. Залежність від Заходу – це погано, це сумно, але без нього ми би взагалі потонули економічно. А тоді радикальна девальвація, падіння банківської системи, безробітні на вулицях.

4) Нам треба триматися за союзників, бо це дає нас шанс на перемогу на довгій дистанції. Союзники вони специфічні, часто опортуністичні, сліпі та безхарактерні. Тому беззастережно їхні умови приймати не можна, треба говорити і доводити свою правоту. Але інших союзників у нас немає. А без них ми ризикуємо пробігти тільки перши сто метрів, а не марафон.

5) Ті, хто розхитує країну зсередини, не мають ані серця, ані розуму. Збереження та розвиток країни важливіші, ніж повернення Донбасу і Криму.

Володимир ЄРМОЛЕНКО

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь