У Запоріжжі рейдери спробували заволодіти 158 літаками – СБУ

Спецслужба заявляє про запобігання заволодінню центром льотної підготовки ім. Покришкіна.

СБУ заявляє про запобігання диверсії в Запоріжжі, спрямованій на послаблення держави у сфері обороноздатності і безпеки. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Співробітники спецслужби запобігли спробі кількох комерційних структур привласнити майно державного навчально-продуктивного закладу “Запорізький центр льотної підготовки ім. Покришкіна” (ЗЦЛП).

“З підробленими документами комерсанти звернулися до суду із заявою про визнання власності і витребування майна ЗЦЛП. Незважаючи на те, що власником держпідприємства є Міністерство інфраструктури України і жодних правових відносин з комерційними структурами підприємство не мало, суд виніс рішення визнати право власності на користь комерційних структур”, – йдеться в повідомленні.

У власність зловмисників мали перейти 158 літаків, ринкова вартість яких становить понад 50 млн грн, а також злітна смуга аеродрому, яку планувалося знести.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 15 (замах на злочин) і ст. 113 (диверсія) Кримінального кодексу України.

СБУ з’ясовує усіх причетних осіб і обставини скоєння злочину.

Раніше повідомлялося про те, що в Полтаві СБУ затримала двох місцевих жителів, які, називаючи себе співробітниками СБУ, вимагали грошей з підприємця.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь