У понеділок Росія розгляне “кримське питання”. Планує денонсацію

31 березня відбудеться додаткове пленарне засідання Держдуми для розгляду законопроектів, пов’язаних з ” кримським питанням”.

Як повідомляє ІТАР-ТАСС, засідання має розпочатися о 14:00 за київським часом. Попередньо, у першій половині дня пройде засідання Ради Думи, яке визначить порядок найближчих пленарних засідань.

Раніше профільний комітет Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв’язків із співвітчизниками рекомендував денонсувати угоди з Україною щодо Чорноморського флоту.

Як заявив глава комітету Леонід Слуцький, рішення було прийнято одноголосно всіма членами комітету.

“Ми виносимо законопроект до Ради Думи у понеділок і будемо просити палату розглянути його в цей же день на додатковому вечірньому пленарному засіданні”, – зазначив Слуцький.

Як відомо, Росія вирішила денонсувати двосторонні угоди з Україною щодо базування Чорноморського флоту в Криму та Харківські угоди.

Влада РФ заявляла про намір денонсувати “Харківські угоди” після того, як анексувала Крим, і мала намір вимагати від України “компенсацію”. Проте українська сторона наполягає, що Росія не має жодного права на “компенсацію”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь