У Луганську дружина сепаратиста закликала чоловіка скласти зброю і не бути “гарматним” м’ясом (+Відео)

Дружина одного із сепаратистів, які захопили приміщення СБУ у Луганську, звернулася до свого чоловіка із закликом скласти зброю.

Наразі відеозвернення розміщене у мережі Youtube.

За словами жінки, вона з жахом дивиться телебачення, на якому показують події у Лугаську та інших областях.

“Мені не віриться, що ви могли піти на такі провокації”, – зазначає вона і додає: “Я знаю тебе як дорогого улюбленого человіка, який завжди підтримував і завжди був поруч у важку хвилину. Ти ж знаєш, що ти для мене як батько, як брат, як чоловік. Мені складно уявити, що ти повівся на провокації людей, які використовують тебе як шматок м’яса, які хочуть війни в нашій країні”.

“Ти знаєш, що ти їм не потрібен, ні ти, ні ви решта”, – наголошує дружина у своєму зверненні.

“Подивися на Крим, який відразу радів, що він став самостійним, а тепер ми не зможемо з тобою з’їздити туди відпочивати, ні я, ні ти, ні наш Ярослав. Чого ви досягнете? Подивися на людей, які використовують вас – вони їздять відпочивати на якісь Канари, у них повні кишені грошей, їм не потрібен ні ти, ні ті, хто поруч з тобою. Ви ризикуєте життям через незрозумілих людей. Зупинись, я тебе люблю разом з нашим сином, який запитує: “Де наш тато, коли він повернеться?” Знаєш як він сильно тебе любить, як сильно я люблю тебе!”, – закликала жінка.

Нагадаємо, загарбники СБУ в Луганську заявили, що не відступлять і вимагають референдум, гарантії власної безпеки і доводять, що виступають за єдність країни.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь