У ФСБ розповіли, що їхній генерал робив у Києві

Відповідальний співробітник ФСБ РФ Сергій Бєсєда перебував у Києві 20-21 лютого, де визначав рівень захисту посольства РФ та інших російських установ.

Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на заяву джерела у ФСБ.

“Ми підтверджуємо, що Сергій Бєсєда дійсно перебував у Києві 20-21 лютого із завданням в контакті з СБУ визначити необхідний рівень фізичного захисту посольства РФ на Україні та інших російських установ у Києві”, – зазначило джерело.

За його даними, “такі рекомендації і заходи були вироблені”.

Представник ФСБ також підкреслив, що Бєсєда “подавав запит на зустріч з Віктором Януковичем з цієї теми, але прийнятий не був”.

“Будь-яких інших доручень в ході поїздки його поїздки в Київ Бєсєда не мав”, – зазначило джерело.

Як відомо, раніше в СБУ заявили, що Україна вимагає від Росії допиту генерал-полковника ФСБ, “який у січні-лютому за дипломатичним паспортом приїздив, і разом з 30 іншими високопоставленими офіцерами викликав на доповідь, в тому числі Якименка, який перебував на антитерористичному полігоні СБУ”.

На думку глави СБУ Валентина Наливайченка, є підстави вважати, що до масових вбивств в Києві причетні співробітники ФСБ Росії.

Також правоохоронці отримали дозвіл на арешт колишнього голови СБУ Олександра Якименка.

Екс-глава СБУ має пояснити, з чийого дозволу в грудні 2013 року, а також січні і в лютому 2014 року в Україні були розгорнуті командні пункти для ФСБ Росії “для генералів, які приїхали в нашу країну і разом з ним планували антитерористичну операцію проти мирних громадян”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь