У Донецькій облраді у відповідь Лаврову можуть порадити, що саджати на дачі

Заступник голови Донецької обласної ради Олександр Кравцов готовий порадити голові російського МЗС Сергієві Лаврову, які овочі йому садити на дачі.

Так він прокоментував кореспондентові газети Financial Times той факт, що “міністр Лавров запропонував Україні федералізацію, і весь світ тепер цікавиться, як до цього ставляться в Україні”, повідомляє  ТВі.

“Я вдячний панові Лаврову, що він дає нам поради щодо державного устрою. Я, на жаль, не такий фахівець і можу хіба що порадити панові Лаврову, які овочі йому садити на дачі. Якщо він прислухається до моїх порад, то я, очевидно, прислухаюся до його”, – підкреслив Кравцов.

На його думку, Росії вигідний федеральний устрій України, позаяк вона хоче відколоти частину нашої країни.

“Федералізація України – це розкол країни, а регіони за федерального устрою, як міні-держави у складі України, не будуть економічно самостійними. Кредитний рейтинг цих автономних республік значно впаде. І я не думаю, що міжнародні фінансові інституції захочуть співпрацювати з осколками колись великої держави. Ці осколки можуть дуже швидко втратити ліквідність і економічні показники, стануть бідними і будуть змушені ходити з протягнутою рукою, в тому числі й до Росії”, – упевнений заступник голови Донецької обласної ради.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь