Турчинов: події під Верховною Радою в четвер ввечері – спроба дестабілізувати країну

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов заявляє про спроби дестабілізації ситуації в Києві, які збігаються з цілями керівництва Російської Федерації.

Про це він заявив на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради у п’ятницю в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

“Відбувається спроба дестабілізувати ситуацію в Україні, в центрі, в серці України – в Києві. Саме таке завдання ставить політичне керівництво Російської Федерації перед своїми спецслужбами”, – сказав Турчинов.

Він зазначив, що в четвер увечері була спроба здійснити провокації біля стін Верховної Ради.

“Я хочу сказати всім, що український парламент – це фундамент легальної української влади. Це фундамент, без якого в Україні влада існувати не може”, – наголосив Турчинов.

Спікер також зазначив, що аналогічна “спроба дестабілізувати ситуацію в східних і південних регіонах проводилася впродовж останнього місяця”, але вона не дала запланованого результату.

Трохи згодом він додав, що поява російських каналів одразу під Верховною Радою також свідчить про те, що це була спроба провокації.

Як повідомлялося, напередодні “Правий сектор” провів попереджальний пікет біля Верховної Ради з вимогою відставки міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

У п’ятницю вранці близько 1 тис. представників “Правого сектора” та їхніх прибічників знову зібралися на пл. Конституції перед будівлею парламенту.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь