Тігіпко виконав забаганку Лаврова

Сергій Тігіпко зареєстрував у Верховній Раді законопроект про надання російській мові статусу офіційної в Україні.

На думку політика, російською мовою щодня користуються більше 14 мільйонів українців, а відтак він вважає справедливим надання російській мові статус офіційної, повідомляє НБН.

Тігіпко вважає, що розроблений ним у співавторстві з народним депутатом від Партії регіонів Світланою Фабрикант законопроект спрощує отримання освіти російською мовою, спілкування з органами влади, нотаріальне оформленні документів тощо.

«Змінюючи закон про основи державної мовної політики, ми робимо тільки перший крок», – сказав Тігіпко. І додав, що має намір домагатися того, щоб російська стала в Україні другою державною.

При цьому кандидат у президенти переконаний, що ігнорування інтересів російськомовних громадян посилює напругу в суспільстві, загрожує розколом країни і втратою державного суверенітету.

«Перезавантаження мовної політики допоможе заспокоїти розжарену ситуацію і усуне підґрунтя для постійно виникаючих спекуляцій на темі мови», – вважає він.

Про те, що Тігіпко готовий виконати забаганку Лаврова про статус російської мови як другої державної, Еспресо.TV повідомило 31 березня.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь