Тигіпко формує в Раді свою групку з «сильноукраїнців» і «газовиків»

Група народних депутатів від Партії регіонів заявили про вихід із партії та фракції і формування в парламенті нової групи, опозиційної до нинішньої влади.

Відповідне звернення на своїй сторінці у «Фейсбуці» оприлюднив виключений з партії регіонів народний депутат та кандидат в президенти Сергій Тігіпко.

На думку авторів звернення, «недавні трагічні події в Україні , і те , що відбувається в країні сьогодні , жодним чином не вплинуло на керівництво Партії регіонів і його здатність тверезо оцінювати ситуацію».

«У той час , коли країна була поставлена на грань громадянського протистояння, керівництво партії наполегливо ігнорувало що відбувається і ніяк не реагувало на небезпечну риторику опонентів. Підсумком стала втрата контролю над ситуацією, десятки вбитих на вулицях Києва і розкол у суспільстві», – йдеться в зверненні.

«З моменту зміни керівництва Верховної Ради і формування нового Кабміну, керівництво партії все так же пливе за течією, не визначивши чітко свою подальшу позицію, не виробивши механізми, завдяки яким буде відстоювати інтереси виборців – а це мільйони жителів України, які довірили Партії регіонів представляти їх у вищому законодавчому органі країни. У результаті на даний момент у Партії регіонів немає ні стратегії, ні тактики, ні виразної позиції щодо ситуації в країні, щодо дій нинішнього уряду, щодо зовнішньої політики України», – заявляють колишні регіонали.

«У той момент , коли партії необхідні очищення і перезавантаження, певні партійні лідери знову пішли по старому шляху кулуарних угод. Влада в партії захопили люди, що не готові визнавати помилки , приймати необхідність змін, прислухатися до іншої точки зору, ставити інтереси виборців вище своїх власних. Партія продовжує залишатися закритим акціонерним товариством, метою якого є отримання прибутку для певних фінансово-промислових груп. Ми не можемо і далі миритися з такою ситуацією і заявляємо про вихід з Партії регіонів і фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, а також про створення опозиційної до чинної влади депутатської групи», – йдеться в зверненні.

Перед собою нова група ставить завдання: забезпечення єдності України, економічні реформи , спрямовані на підтримку вітчизняного виробника, проведення адміністративно -територіальної реформи, децентралізація бюджету, розширення повноважень органів місцевого самоврядування, надання російській мові статус другої державної.

Звернення підписали: Сергій Дунаєв, Юлій Йоффе, Юрій Мірошниченко, Сергій Тігіпко, Світлана Фабрикант, Юлія Льовочкіна, Олег Шаблатович, Василь Поляков, Андрій Пінчук, Геннадій Федоряк, Артем Семенюк, Олександр Нечаєв, Анатолій Гіршфельд, Ірина Горіна.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь