Тігіпка хочуть вигнати з Партії регіонів

У Партії Регіонів хочуть виключити Сергія Тигіпка з лав парторганізації за порушення статуту і завдання шкоди репутації партії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

“Президія Політради Партії регіонів рекомендувала Політраді партії на черговому засіданні розглянути питання щодо відповідальності С.Тігіпка за порушення Статуту Партії Регіонів – невиконання рішення другого етапу XIV з’їзду та завдання своїми діями шкоди репутації партії. Також рекомендувала виключити Сергія Тигіпка з лав Партії регіонів”, – повідомили у прес-службі.

Як зазначається у повідомлені, 29 березня під час другого етапу XIV з’їзду ПР за результатами праймеріз переміг Михайло Добкін. За його кандидатуру проголосувало 315 делегатів з’їзду. Кандидатуру Юрія Бойка підтримали 15 делегатів, Сергія Тігіпка – 35, Олега Царьова – 1 делегат.

Нагадаємо, у березні кандидат у президенти України Сергій Тігіпко заявив, що хоче очолити Партію регіонів. Пізніше Борис Колесніков попередив, що Сергія Тігіпка, Юрія Бойка і Олега Царьова виключать з ПР у квітні, якщо вони не знімуться з виборів.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь