Терористи у Слов’янську відбирають у місцевих авто, щоб втекти з міста – Тимчук

У районах Слов’янська, які залишаються під контролем терористів, у жителів міста проводять “екстрену експропріацію” особистого автотранспорту.

Про це повідомив керівник групи “Інформаційний Опір” Дмитро Тимчук.

“За оперативними даними групи, … є підозри, що терористи спробують вирватися на ньому з блокованого міста”, – зазначив він.

За словами Тимчука, серед залученого сепаратистами до терористичної діяльності дрібного криміналітету в Слов’янську спостерігаються панічні настрої: “Кримінальні елементи, “працюючи” за гроші, не згодні йти на ризик і протистояти силовикам за “великі ідеї “Москви”.

По оперативным данным группы «Информационное Сопротивление», в Славянске силовики замкнули “кольцо” вокруг основных сил террористов.

Появилась информация о том, что российские диверсанты, орудующие в городе и являющиеся “ядром” террористических сил, намерены пробиваться сквозь окружение к границе с Россией. Местные сепаратисты в этом случае будут решать свои проблемы самостоятельно.

Украинские силовики принимают меры для предотвращения прорыва.

Дмитрий Тымчук

Також він зазначив, що силовики замкнули “кільце” навколо основних сил терористів.

“З’явилася інформація про те, що російські диверсанти, які орудують в місті і є “ядром” терористичних сил, мають намір пробиватися крізь оточення до кордону з Росією. Місцеві сепаратисти в цьому випадку будуть вирішувати свої проблеми самостійно. Українські силовики вживають заходів для запобігання прориву”, – зазначив Тимчук.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь