Терористи Слов’янська хочуть обміняти представників ОБСЄ на Губарєва

Терористи Слов’янська не хочуть відпускати іноземних військових спостерігачів від ОБСЄ, бо вважають їх “шпигунами”.

Про заявив у суботу на брифінгу в Слов’янську представник місцевих терористів, передають “РИА Новости”.

Псевдомер Слов’янська В’ячеслав Пономарьов повідомив, що прихильники федералізації зупинили на одному з блокпостів автобус з імовірно представниками ОБСЄ, яких супроводжували українські офіцери.

За його словами, у затриманому автобусі було 12 осіб, у чотирьох з яких ополченці підозрюють офіцерів українського Генштабу. Решта, ймовірно , колишні і діючі офіцери з країн Європи.

“У них виявлені військові карти Слов’янська з зазначеними блокпостами, патрони, військові жетони”, – повідомив він.

Також журналістам були пред’явлені документи затриманих на імена Джона Крістенсена (Данія), Кшиштофа Кобельскі (Польща), Акселя Шнайдера (Німеччина), в яких військові спостерігачі були названі “офіцерами”.

За словами глави тимчасового уряду “Донецької народної республіки” Дениса Пушіліна, який приїхав на переговори, терористи підозрюють затриманих у шпигунстві “на користь НАТО”.

“У делегації також були офіцери Генштабу України” , – заявив Пушілін, зазначивши, що ополченці мають намір обміняти їх “на наших полонених, зокрема на (заарештованого “​​народного губернатора” Донецька) Павла Губарева”. Пушілін також запевнив журналістів, що із затриманими поводяться добре.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь