Сумська купує доньці російський паспорт, бо та шукає в Росії “кращої долі”

Актриса Ольга Сумська зізналася, що вже заплатила гроші за те, щоб її старша донька Тоня, яка навчається у Москві, отримала російський паспорт.

Про це народна артистка України розповіла Катерині Осадчій у програмі “Світське життя”.

“Слава Богу, що Антоніну хоча б не називають бандерівкою в Щукинському училищі. Важко всім нам зараз. Сьогодні навіть йдеться про те, що Антоніна буде змінювати громадянство. Вона зараз цим займається і в неї, я маю надію, буде паспорт громадянки Росії”, – зазначила Сумська.

На запитання про те, чи не намагалася вона переконати доньку залишитися у Києві, Ольга відповіла:

“Ми вже переживаємо другу революцію. Десять років тому я одна з перших стояла на Майдані. Через це я була звільнена з театру Лесі Українки, і ніхто з тієї влади не захистив.

Донька будує своє життя, це її шлях. Вона отримала тут вищу освіту, не знайшла тут роботи і поїхала шукати своє місце під сонцем у Росії. Хай їй там пощастить”.

До того ж, Сумська вже заплатила гроші за те, щоб Тоня отримала паспорт Росії.

“Півмільйона російських рублів, але маю надію, що буде менше сума, що ми якимось чином домовимося. Зараз йдуть перемовини з цього приводу”, – зізналася актриса.

Також Сумська зауважила, що про зміну громадянства доньки подумувала ще торік.

“…Адже отримати роботу з українським паспортом, навчаючись у Москві, нереально. Якщо ти хочеш працювати в російському театрі, а Тоня закінчує Щукінське училище і мріє про сцену у театрі Вахтангова, туди потрапити з українським паспортом нереально. Всі так робили… Це не змінює наших уподобань, патріотизму і любові до батьківщини. Це тільки робочий паспорт, не більше того”, – запевнила Сумська.

Сама ж актриса пожалілася, що з листопада сидить без роботи.

“…Грудень, січень, я поки що безробітна. Я не отримую зарплату на Першому національному, в мене немає зараз проектів. Тобто, все зупинилось. Роботи немає ніякої зараз”, – зауважила Ольга.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь