Стрілок із Майдану каже, що не стріляв на ураження

33-річний активіст “Правого сектора” Андрій Козюбчик твердить, що не стріляв на ураження в той вечір, коли на Хрещатику поранив представників самооборони та чиновника.

Про це повідомляє ТСН і зазначає, що свідчення потерпілих та підозрюваного співпадають.

Самооборонці намагалися перевірити пакети, які ніс активіст “Правого сектору”. Коли той відмовився, зав’язався конфлікт.

Козюбчик визнає, що стріляв. “Люди спровокували”, – заявив він.

Активіст не спростовує, що не мав права на володіння вогнепальною зброєю: “Пістолет ПМ. Я його знайшов”.

Козюбчик наголошує, що після конфлікту добровільно здався міліції, а стріляти на ураження не збирався.

“Я не хотів прицільно, на ураження стріляти. Тому, як мені здавалось, стріляв вниз”, – твердить стрілок.

Версію захисту розлого витлумачив адвокат:

“Його чекають чоловік 20 із битками, палицям, в одного в руці пістолет Макарова. Він сприйняв це як загрозу життю. І дістав свій пістолет. Потім був залитий сльозогінним газом. Він був осліплений і дезорієнтований. Це самозахист”, – стверджує юрист Андрій Осипов.

Прокуратура ж запевняє, що має докази, котрі суперечать попередній версії.

“Наявний відеоматеріал, де безпосередньо видно, хто і як вчиняє злочин. На ґрунті конфлікту стався замах. І постріли були цілеспрямовані”, – твердить прокурор Шевченківської прокуратури столиці Ярослав Захарченко.

Як відомо, активіст “Правого сектора” ввечері 31 березня стріляв із пістолета в центрі Києва, поранив двох представників “Самооборони Майдану” та заступника голови КМДА Богдана Дубаса.

Суд залишив під вартою винуватця стрілянини на Майдані. Козюбчику інкримінується замах на умисне вбивство. Санкція статті передбачає до 15 років за ґратами або покарання довічним ув’язненням.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь